A Babeş-Bolyai Tudományegyetem Kémia és Vegyészmérnöki Kar magyar tagozatán alapképzésben és mesteri képzésben résztvevő hallgatók névsora:


Alapképzés


Kémia szak - I. év


Évfolyamfelelős: dr. KUN Attila
  1. ALBERT-NAGY Henrietta
  2. EGELI Eleonora
  3. GAL Szilvia Aliz
  4. JOÓ Kriszta
  5. KALLO Alpar-Levente
  6. KECSKES Tamas-Attila
  7. MEZEY Kinga-Noémi
  8. ROTH Apor
  9. VASS David-Jozsef

Kémia szak - II. év


Évfolyamfelelős: dr. LOVÁSZ Tamás
  1. BAZSÓ-DOMBI Csenge
  2. BORBELY Lénard-Botond
  3. CSETE Timea Éva
  4. DIOSZEGI Rita-Beáta
  5. GÁL-MÁTÉ Dorottya
  6. GERE Ákos
  7. GOTSMAN Szabolcs-Mihály
  8. KEREKES Levente-István
  9. LAKATOS Timea
  10. MÜLLER Nikoletta
  11. NAGY Loránd
  12. STELCZNER Norbert

Kémia szak - III. év


Évfolyamfelelős: dr. GÁL Emese
  1. FAZAKAS Dalma
  2. FÜLÖP Bettina
  3. GOLICZA Áron
  4. GYARMATI Ágnes-Melinda
  5. VANCZA Manassé
  6. VÁRI Noémi

Vegyészmérnök szak - I. év


Évfolyamfelelős: dr. VÁRHELYI Csaba

1. csoport
  1. BODÓ Kinga
  2. BOZSÓ Rudolf
  3. DÁVID Tibor
  4. FAZAKAS Arnold-Istvan
  5. GAJDÓ János-Richárd
  6. JANKOVITS Hunor-Csanád
  7. KÖVENDI Viktória
  8. LÁSZLÓ Tamás
  9. MÁTÉ Vivien
2. csoport
  1. PÓKA Iudith-Eszter
  2. POPA Klementina Dalma
  3. SZÁSZ Andreea-Anita
  4. SZÁSZ Alexandra-Kinga
  5. SZEKELY Szabina-Karola
  6. TŐKÉS Bence
  7. VÉGH Márk
  8. WAGNER Thomas

Vegyészmérnök szak - II. év


Évfolyamfelelős: dr. NAGY Levente Csaba

1. csoport
  1. ÁGOSTON GYOPÁRKA
  2. ANTAL GYOPÁRKA-ÉVA
  3. BIRÓ LEVENTE
  4. BORS BOGLÁRKA
  5. BUJÁKI ESZTER
  6. DEMJÉN ANNA
  7. DIMÉNY BARBARA
  8. DÖME ANITA
  9. FAZAKAS DALMA
  10. FISCHER MELINDA
  11. HEGEDÜS BALÁZS
  12. ISZLAI ANDRÁS-ERNŐ
  13. KIRÁLY ÁRPÁD
2. csoport
  1. KIRÁLY KRISZTINA
  2. KIS BALAZS-AKOS
  3. KUI HENRIK-GEDEON
  4. LŐRINCZ ÁKOS
  5. MÁRTON BEÁTA
  6. MOCODEAN TAMÁS
  7. NAGY ÁLMOS
  8. ROZSA TAMÁS
  9. SOOS MARIA-IZABELA
  10. SZANTO ATTILA-LEVENTE
  11. SZÉKELY ZSOLT
  12. TÂRZIORU KAROLINA-LAURA
  13. VÉSZI ATÁD

Vegyészmérnök szak - III. év


Évfolyamfelelős: dr. GÁL Emese

1. csoport
  1. BILIBOK Anna-Mária
  2. BIRÓ-AMBRUS Emőke
  3. DEÁK Elek-Szilárd
  4. DÉNES Zsombor
  5. ELEKES Éva
  6. GYÖRGYPÁL Kinga
  7. KERESZTES Bíborka
  8. LAKATOS Henrietta
  9. LŐRINCZ Barna-Attila
  10. MANDEL Réka
2. csoport
  1. MIHÁLY Regina
  2. NAGY Blanka-Eszter
  3. NAGY-SERBÁN Hunor
  4. PAPP Tekla-Henrietta
  5. PETKES Regina
  6. SZÁSZ Balázs
  7. SZEKELY Botond
  8. SZŐCS Tamás
  9. SZŐKE Kálmán

Vegyészmérnök szak - IV. év


Évfolyamfelelős: dr. BRÉM Balázs

1. csoport
  1. BÁNYAI Attila
  2. DIMÉNY Krisztina-Klára
  3. ECSEDY-BAUMANN Zita
  4. FARKAS Norbert
  5. FARKAS Réka
  6. GOZNER Szintia-Mária
  7. IGYÁRTÓ István
  8. ILYÉS Erna-Beatrix
  9. KASZA Angéla-Mária
  10. KIRÁLY Arnold
  11. KISS Etelka
  12. KOCH Kristóf
  13. KUN Lehel
2. csoport
  1. LUKÁCS Noémi-Borbála
  2. MENZÁK Eszter
  3. MENYHARD Norbert
  4. NYIRI Beáta
  5. OLÁH Krisztián
  6. PALKÓ Gyula
  7. SÓFALVI Róbert
  8. SOOS Emese-Orsolya
  9. SZABÓ Bence
  10. SZÁROZ Melinda
  11. TOTH Tímea
  12. TRUFÁN Boglárka
  13. VAJDA Márta

Mesteri képzés


Korszerű eljárások a kémiai szintézisben - I. év


Évfolyamfelelős: dr. SZABÓ Gabriella Stefánia
  1. BÍRÓ Richárd-Sándor
  2. BORBÉLY Evelin-Krisztina
  3. FODOR Benjamin
  4. ISTVANFFY Katalin
  5. LÁSZLÓ Renáta
  6. MÁTHÉ Szerénke
  7. PAP Barbara
  8. RAKOȘ Gábor
  9. SÁNDOR Zsófia
  10. TOCA Beáta-Brigita

Korszerű eljárások a kémiai szintézisben - II. év


Évfolyamfelelős: dr. PAIZS Csaba
  1. FLEISZ Anett
  2. GÁBOR Enikő
  3. GYÉRESI Ibolya-Kreszcencia
  4. JOZON Beáta
  5. MEZEI Róbert
  6. NAGY Ruben
  7. SISA Rihárd
  8. ZAHARIE-GULYÁS Ábel

Nano- és bioanyagok mérnökkémia - I. év


Évfolyamfelelős: dr. BARABÁS Réka
  1. BAJCSI Mónika
  2. BEREI Csenge-Bernadette
  3. CSEREPES Lilla
  4. KISS Gergő
  5. KOHR Timea
  6. MIHÁLCZ Attila-István
  7. PÉTER Katalin
  8. SZISZE Ágnes
  9. SZŐCS János-Barna
  10. TÖRÖK Anikó
  11. VARGA Sándor-Attila
  12. VINCZE Angéla

Nano- és bioanyagok mérnökkémia - II. év


Évfolyamfelelős: dr. BARABÁS Réka
  1. BÁLINT-TROMBITÁS János-Nórbert
  2. DEMETER Lóránd
  3. KARDA Erika
  4. KOVÁCS Réka
  5. NAGY Örs-Tamás
  6. OLÁH Sándor-József
  7. SÁNDOR Márk
  8. SOMOGYI Emöke-Bernadett
  9. SZABÓ Csongor
  10. SZABÓ Róbert
  11. SZIGYÁRTÓ Szilárd
  12. TODUCZ Zsófia