Magyar tagozat hallgatói


Kémia szak


I. év (évfolyamfelelős: dr. KUN Attila)
  1. BARTALIS Balázs
  2. BÍRÓ Richárd-Sándor
  3. BORBÉLY Evelin-Krisztina
  4. BRETTSCHNEIDER Andrea-Cecilia
  5. FODOR Benjamin
  6. FÜLÖP Ákos-József
  7. FÜLÖP Anita-Petra
  8. KOVÁCS Ákos
  9. LÁSZLÓ Renáta
  10. MÁRTON Sára
  11. MÁTHÉ Szerénke
  12. NÉMETI Norbert-Balázs
  13. PAP Barbara
  14. RAKOȘ Gábor
  15. SÁNDOR Zsófia
  16. TANKÓ Nikoletta
  17. TOCA Beáta-Brigita

II. év (évfolyamfelelős: dr. MUNTEAN Norbert)
  1. BALÁZS Ibolya
  2. BARTUS Rebeka
  3. BORS Tihamér-Előd
  4. DEMETER Sarolta-Katinka
  5. FUTÓ Arthur-Márk
  6. GÁBOR Enikő
  7. GYÉRESI Ibolya-Kreszcencia
  8. ISTVÁNFFY Katalin
  9. MÁTYÁS Eszter
  10. NAGY Ruben
  11. SISA Rihárd
  12. VÉBER Noémi
  13. ZAHARIE-GULYÁS Ábel

III. év (évfolyamfelelős: dr. DARVASI Jenő)
  1. BECZE Hunor
  2. CSÓKA Levente-Zsolt
  3. FERENCZI Timea-Zsuzsanna
  4. FÜSTÖS Rita-Kriszta
  5. KÁDÁR Renáta
  6. KARSAI Anett
  7. KOVÁCS Ildikó
  8. MÁTHÉ Brigitta
  9. SZABÓ Yvette
  10. SZÉKELY Rita-Andrea
  11. SZEREDAI Bettina-Dora
  12. TORZSÁS Melitta-Gabriella

Szerves anyagok kémiája és technológiája, kőolaj- és szénkémia szak


I. év (évfolyamfelelős: dr. BRÉM Balázs)

1. csoport
  1. BÁNYAI Attila
  2. DIMÉNY Krisztina-Klára
  3. ECSEDY-BAUMANN Zita
  4. FARKAS Norbert
  5. FARKAS Réka
  6. GOZNER Szintia-Mária
  7. IGYÁRTÓ István
  8. ILYÉS Erna-Beatrix
  9. KASZA Angéla-Mária
  10. KIRÁLY Arnold
  11. KISS Etelka
  12. KUN Lehel
2. csoport
  1. LUKÁCS Noémi-Borbála
  2. MENZÁK Eszter
  3. NYIRI Beáta
  4. OLÁH Krisztián
  5. PALKÓ Gyula
  6. SÓFALVI Róbert
  7. SOOS Emese-Orsolya
  8. SZABÓ Bence
  9. SZÁROZ Melinda
  10. TOTH Tímea
  11. TRUFÁN Boglárka
  12. VAJDA Márta

II. év (évfolyamfelelős: dr. VÁRHELYI Csaba)

1. csoport
  1. BAJCSI Mónika
  2. BARABÁS Beáta
  3. BEREI Csenge-Bernadette
  4. BIRÓ Ádám-Attila
  5. BLÉNESSY Tamás
  6. CSEREPES Lilla
  7. FERENCZI Attila
  8. HORVÁTH Edera-Hermina
  9. IAMANDI Karina-Veronika
  10. KELEMEN Renata-Iulia
  11. KEREKES Csilla-Henrietta
  12. KISS Gergő
  13. KOCH Kristóf
2. csoport
  1. KOHR Timea
  2. KOVÁCS Szidónia
  3. MENYHÁRD Norbert
  4. MIHÁLCZ Attila-István
  5. PÁSZTOR Áron-István
  6. PÉTER Katalin
  7. SIMA Gabriela
  8. SZISZE Ágnes
  9. SZŐCS János-Barna
  10. TÖRÖK Anikó
  11. VARGA Gyöngyike-Izabella
  12. VINCZE Angéla

III. év (évfolyamfelelős: dr. LOVÁSZ Tamás)

1. csoport
  1. BÁLINT-TROMBITÁS János-Nórbert
  2. BALLA Nóra
  3. BENEDEK Noémi
  4. DEMETER Lóránd
  5. FERENCZ Ágota
  6. FLEISZ Anett
  7. FODOR Vanessza
  8. HANKOVSKI Krisztina-Kinga
  9. HORVÁTH Ilka
  10. IOÓ Izabella-Angéla
  11. JÁRAI-SZABÓ Richárd
  12. KARDA Erika
  13. KOVÁCS Réka
2. csoport
  1. LOKODI Eszter
  2. NAGY Örs-Tamás
  3. OLÁH Sándor-József
  4. PETRUŢ Henrietta
  5. RESZLER Anett-Mária
  6. SÁNDOR Márk
  7. SOMOGYI Emöke-Bernadett
  8. SZABÓ Csongor
  9. SZABÓ Róbert
  10. SZIGYÁRTÓ Szilárd
  11. TODUCZ Zsófia
  12. VARGA Sándor-Attila

IV. év (évfolyamfelelős: dr. RÁCZ Csaba)

1. csoport
  1. BARTALIS Levente
  2. BARTHA Erika-Nóra
  3. BUS Zoltán-Tamás
  4. ELEKES-DARABONT Renáta
  5. FARKAS Noémi-Izabella
  6. FAZEKAS Kriszta
  7. FEHÉR Anita-Beatrix
  8. GÁBOR Szidónia
  9. HALMOSI Patrik
  10. JÁKÓ Szabolcs
  11. KOHR László-Szabolcs
2. csoport
  1. LANG Laura-Mária
  2. MEZEI Róbert
  3. MIHÁLY Norbert-Botond
  4. NAGY Sándor-Balázs
  5. ORBÁN Mária-Melinda
  6. PREG Aneta-Kinga
  7. RAVASZ Alpár
  8. SIMÓ Zalán
  9. SIPOS Csilla
  10. VARGA Ruth-Krisztina
  11. VÁRI Julia

Korszerű eljárások a kémiai szintézisben - mesteri képzés


I. év (évfolyamfelelős: dr. PAIZS Csaba)
  1. ANTAL Szilveszter-Ferenc
  2. BUIER Regina-Henriett
  3. FÁBIÁN Evelyn
  4. FÜLÖP Katalin
  5. HAIDU Kriszta-Barbara
  6. PAIZS Emese
  7. PÁKAI Renáta-Petra
  8. VARGA Timea-Monika
  9. VÍZI Xénia

II. év (évfolyamfelelős: dr. SZABÓ Gabriella Stefánia)
  1. CIUBOTARIU Márk-Dávid
  2. CSIKI Emese
  3. DEÁK Anna-Karina
  4. GÁL Cristian Andrei
  5. HORVÁTH Kinga
  6. MAURER Kristina
  7. OVÁRI Tamara-Rita
  8. RIGÓ Melinda
  9. SZABÓ Lehel
  10. TIPONUŢ Norbert

Nano- és bioanyagok mérnökkémia - mesteri képzés


I. év (évfolyamfelelős: dr. BARABÁS Réka)
  1. BAKAI Gerhárd-István
  2. BARABÁS Laura-Edit
  3. BOTH Júlia-Katalin
  4. FARKAS Ibolya-Hajnal
  5. GÁL Melinda-Éva
  6. MARINCAŞ Laura
  7. PAP Matild
  8. SZÁSZ Loránd-Károly